Naše hospoda, to je tankové pivo a špičkové jídlo

Naše hospoda U PilnáčkaPřijďte posedět do poctivé české hospody U Pilnáčka blízko centra Hradce Králové. Naše hospoda je konceptem Staropramenu, pivaři si u nás proto přijdou na své. Točíme Vám perfektně vychlazené pivo přímo z tanku, jeho chuť je daleko intenzivnější než chuť klasického piva ze sudu.

K pivu samozřejmě patří něco dobrého. Na surovinách rozhodně nešetříme, dovážíme je od místních farmářů. V našem jídelním lístku najdete nejen chuťovky k pivu, ale také staročeskou kuchyni nebo hotovky. Jídelníček jsme pro vás sestavili se špičkovým kuchařem Daliborem Navrátilem. V Naší hospodě v Hradci Králové budou vaše chuťové buňky pět Ódu na radost! 

Poseďte, bavte se, pijte. A vezměte k nám i děti!

Řidiči nemusí mít strach, u nás dobře zaparkujete. Při hezkém počasí otevíráme letní zahrádku, společně s ní má naše hospoda  kapacitu 300 míst. A to už je slušné zázemí pro oslavy, rodinné, firemní a společenské akce, nemyslíte? A to není všechno. Taky máme WiFi, ale pro dobré jídlo a pití ji ani nebudete potřebovat.

Věděli jste, že pivo z tanku se po Čechách běžně čepovalo před 40 lety? Do té doby, než ho vytlačilo sudové pivo. V restauraci v Hradci Králové vám ale nabízíme jen to nejlepší. Dejte si tradiční pivo z tanku rovnou od sládka a už nebudete chtít jiné.

 

Jsme Hradečáci. Proto U Pilnáčka

Milujeme naše královské město a jeho bohatou historii. S ní je neodmyslitelně spjato i jméno Pilnáček. Pan Josef Václav Bohuslav Pilnáček byl dlouholetým starostou našeho města a zasadil se o jeho rozkvět. Významně ovlivnil vzhled města. Právě díky němu se ve 40. letech 20. století začalo Hradci přezdívat "Salón republiky". Naše hospoda v Hradci Králové se nachází v areálu Pilnáčkovy dříve celorepublikově věhlasné továrny na mýdlo, kterou nechal od základů vybudovat. Tento vážený občan zemřel násilnou smrtí, která zůstává dodnes obestřena rouškou tajemství. Proto jsme se rozhodli připomenout dnešním obyvatelům jeho jméno a vzdát tak čest jeho památce.

Prohlédněte si Naší hospodu

Fotka 7

Fotka 13

Fotka 12

Fotka 11

Fotka 6

Fotka 9

Fotka 5

Fotka 4

Fotka 3

Fotka 2

Fotka 8

Fotka 1

Chcete si rezervovat místo v hospodě v HK? Ozvěte se nám

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Můžete u nás platit kartou VISA
Přijímáme stravenky SodexoTicketChéque Déjeuner
Máme WiFi WiFi

Pospíšilova 281/8, 500 03 Hradec Králové

731 125 163


© 2023, Toro game s.r.o. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o.

Nahoru ↑